Bożonarodzeniowy Kiermasz Charytatywny „BĄDŹ ANIOŁEM – POMAGAJ!

Już po raz piąty w naszej szkole ma miejsce Bożonarodzeniowy Kiermasz Charytatywny. W tym roku został uroczyście otwarty w piątek 1 grudnia br. Jak co roku w tej akcji chodzi o to, by zdrowe dzieci pomagały swoim chorym rówieśnikom. Na naszym kiermaszu można (ciągle jeszcze J) kupić używane, ale w dobrym stanie zabawki, bajki i poważne książki, a także wszelkiego rodzaju rękodzieło.

         Bardzo cieszy fakt, że do tej charytatywnej akcji z roku na rok przyłącza się coraz większa liczba uczniów, rodziców i wręcz całych rodzin. Okazuje się, że do naszej społeczności szkolnej należą baaaardzo utalentowane osoby o dobrym sercu

W tym roku była prawdziwa MOC i różnorodność wykonanych rzeczy…

Hitem tegorocznego kiermaszu okazały się (jak zwykle) najrozmaitsze anioły, sprawdzone już pyszne mufinki i pierniczki J oraz po raz pierwszy na kiermaszu poduszki - przytulanki i  ‘norweskie krasnale’. Dziękujemy POMYSŁOWYM MAMOM! J

W tym roku kiermaszowi przyświeca hasło: „BĄDŹ ANIOŁEM – POMAGAJ!”

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZAANGAŻOWANYM W PRZYGOTOWANIE KIERMASZU!!! J

ZAPRASZAMY do wspólnej akcji: „BĄDŹ ANIOŁEM – POMAGAJ!”

p. Wioletta i Uczniowie z „Maciusiowa”