Tutaj powinien być opis

FINAŁ KONKURSU WOJEWÓDZKIEGO ,, NA NAJLEPSZY PRODUKT TURYSTYCZNY MOJEJ MAŁEJ OJCZYZNY- JAKIEJ NIE ZNACIE’’

Dnia 8 listopada br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbył się finał XII Wojewódzkiego Konkursu Turystycznego Dzieci i Młodzieży Szkolnej „Na najlepszy produkt turystyczny mojej Małej Ojczyzny – jakiej nie znacie”. Celem tego konkursu jest promocja własnego regionu i Małych Ojczyzn.  Zespół z naszej szkoły w składzie Natalia Wąsacz oraz Nikola Kasprzyk   zajął w nim II miejsce. Przygotowanym przez nich produktem turystycznym była makieta Fortu San Rideau w Bolestraszycach.  Gimnazjalistki barwnie opowiedziały jego historię oraz legendę z nim związaną. Przywiozły ze sobą również regionalne wypieki: kapuśniaczki, bułeczki z ziemniakami, grzybami oraz mięsem.  Gratulujemy wygranej i życzymy dalszych sukcesów.

                                                                                                                        Magdalena Słysz