Tutaj powinien być opis

Ortograficzne sukcesy naszych uczniów

        Dnia  25 maja w Mirocinie odbył się XII Gminny Konkurs Ortograficzny „ I Ty możesz zostać Mistrzem Ortografii” dla uczniów szkół podstawowych.  Naszą szkołę reprezentowali Jakub Lemiech oraz Aleksandra Flis-oboje z klasy V. Z radością informujemy, że Kuba zajął I miejsce i otrzymał tytuł Gminnego Mistrza Ortografii, natomiast Ola uplasowała się na  II   miejscu.

    Uczniowie gimnazjum również sprawdzali swoje umiejętności ortograficzne. W  piątek 26 maja dwie uczennice z klasy II gimn. Dominika Dendura oraz Amelia Telega udały  się do Świętoniowej na XIV Gminny Konkurs „Mistrz Ortografii 2017” dla uczniów gimnazjum. Po sprawdzeniu  dyktand konkursowych bezkonkurencyjna okazała się Dominika , która zajęła I miejsce i  otrzymała tytuł Gminnego Mistrza Ortografii. Tuż za nią na II  miejscu znalazła się Amelia .

Nasi  uczniowie zarówno ze szkoły podstawowej jak i gimnazjum wykazali się dużą wiedzą i  znajomością zasad ortograficznych.  

 Gratulujemy sukcesów w tej jakże niełatwej dziedzinie!