Wyróżnienie w XVII Wojewódzkim Konkursie "Sacrum w literaturze i sztuce"

     W sobotę 25 marca 2017 roku wybrałam się do Jarosławia, na podsumowanie i  rozdanie nagród w XVII Wojewódzkim Konkursie „Sacrum w literaturze i sztuce".  Zdobyłam wyróżnienie w kategorii plastycznej. Jestem z tego powodu zadowolona, gdyż w mojej kategorii brało udział ponad 100 prac. 
        Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, w kaplicy szkoły Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu, celebrowaną przez dwóch księży oraz arcybiskupa przemyskiego ks. Adama Szala.  Po Mszy wszyscy zostaliśmy zaproszeni do Sali w której miało odbyć się wręczenie nagród i dyplomów. Uroczystość rozpoczęła się od podziękowań, następnie organizatorzy poprosili księdza arcybiskupa o wręczenie  nagród.  Przyznano je w  kategoriach: poezji, poezji  śpiewanej oraz  plastycznej.  
 
Magdalena Golonka, kl. III gim.