Pozdrów nas jeszcze raz Janie Pawle

W poniedziałek 3 kwietnia w naszej szkole  odbyła się uroczysta akademia upamiętniająca  dwunastą rocznicę śmierci papieża Jana Pawła II. Uczniowie z klas 1 SP oraz III gimnazjum przybliżyli obecnym życie  naszego wielkiego rodaka przypominając o nauczaniu i przesłaniu jakie do wszystkich kierował. Uczestniczący mieli okazję raz jeszcze usłyszeć  historię życia i powołania Karola Wojtyły na Stolicę Piotrową, najmłodsi zacytowali wiersze, które do papieża napisały dzieci. Występy urozmaicały piosenki wykonane przez solistów z klasy  piątej i pierwszej, recytatorom towarzyszył również  chór reprezentowany przez  uczniów  klas IV, V i VI. Nad całością  przygotowań czuwały panie Izabela Misiło oraz  Wioleta Lenar.