Pierwszy dzień wiosny w naszej szkole

Pierwszy dzień wiosny -21 marca - w naszej szkole był dniem kolorów. Pomysłem Samorządu Uczniowskiego w tym roku było wylosowanie przez przewodniczacego każdej klasy jednego koloru, w którym uczniowie tej klasy przyszli ubrani do szkoły pierwszego dnia wiosny. Losowanie miało miejsce tydzień wcześniej. W szklanej kuli znajdowały się plastikowe jajka, a w nich karteczki z kolorami. I tak poszczególne klasy wylosowały następujące kolory:

zerowka - pomarańczowy;

klasa 1a - brązowy,

klasa 1b - czerwony,

klasa 2 - fioletowy,

klasa 3a - zielony,

klasa 3b - żółty,

klasa 4 - niebieski,

  klasa5 - różowy,

klasa 6 - szary,

klasa I gim. - czarny,

  klasa II gim. - granatowy

klasa  II gim. - biały.

Wychowawcy klas również wystąpili w wylosowanie przez swoją klasę kolorze. Nagrodą za udział w zabawie było zwolnienie z pytania i zadania tego dnia. W galerii można zobaczyć kilka zdjęcia.

Marta Weselak