Klasa

III

Gimnazjum

Wychowawca: Marek Thomas

Plan lekcji


Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Język angielski Dominika Kudyba 209
08:50 - 09:35 Fizyka Małgorzata Kozak 102
09:45 - 10:30 Matematyka Paweł Wojtas 110
10:45 - 11:30 Język polski Bernardeta Wollek 210
11:45 - 12:30 Chemia Aneta Potępa 102
12:35 - 13:20 Biologia Aneta Potępa 201
13:25 - 14:10 Informatyka Małgorzata Kozak Informatyczna Grupa 1
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Plastyka Marta Weselak 209
08:50 - 09:35 Geografia Magdalena Słysz 201
09:45 - 10:30 Historia Barbara Głąb 101
10:45 - 11:30 Język polski Bernardeta Wollek 210
11:45 - 12:30 Wiedza o społeczeństwie Barbara Głąb 101
12:35 - 13:20 Wychowanie fizyczne Marek Thomas Sala gimnastyczna
13:25 - 14:10 Wychowanie do życia w rodzinie Danuta Wlazło 101
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Matematyka Paweł Wojtas 110
08:50 - 09:35 Religia Ks. Tomasz Walczak 101
09:45 - 10:30 Zajęcia techniczne Małgorzata Kozak 101
10:45 - 11:30 Godzina wychowawcza 101
11:45 - 12:30 Język polski Bernardeta Wollek 210
12:35 - 13:20 Wychowanie fizyczne Marek Thomas Sala gimnastyczna
13:25 - 14:10 Wychowanie fizyczne Marek Thomas Sala gimnastyczna
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Matematyka Paweł Wojtas 110
08:50 - 09:35 Fizyka Małgorzata Kozak 102
09:45 - 10:30 Zajęcia techniczne Małgorzata Kozak 102
10:45 - 11:30 Język polski Bernardeta Wollek 210
11:45 - 12:30 Historia Barbara Głąb 101
12:35 - 13:20 Język angielski Dominika Kudyba 209
13:25 - 14:10 Język niemiecki Wioletta Lenar 202
Plan lekcji
Godziny Przedmiot Nauczyciel Sala Dodatkowe Informacje
08:00 - 08:45 Język polski Bernardeta Wollek 210
08:50 - 09:35 Język niemiecki Wioletta Lenar 202
09:45 - 10:30 Matematyka Paweł Wojtas 110
10:45 - 11:30 Muzyka Katarzyna Kubrak 209
11:40 - 12:30 Religia Ks. Tomasz Walczak 201
12:35 - 13:20 Wychowanie fizyczne Marek Thomas Sala gimnastyczna
13:25 - 14:10 Informatyka Małgorzata Kozak Informatyczna Grupa 2