Rok szkolny 2017/2018

Członkowie Szkolnego Koła „Caritas” rozprowadzili wśród mieszkańców Urzejowic ozdoby i palmy wielkanocne. Za pozyskane środki będzie zorganizowana w czerwcu 2018 wycieczka dla dzieci z rodzin potrzebujących, wzorowych uczniów oraz dla członków koła w nagrodę za wzorową postawę na rzecz drugiego człowieka.

wielkanocjpg [300x169]

W kwietniu 2018r Szkolne Koło „Caritas” włączyło się do akcji Szkolnego Koła Wolontariatu działającego przy Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Chalupkach i zorganizowało wśród uczniów naszej szkoły zbiórkę materiałów opatrunkowych dla mieszkańców z Czadu w Afryce.

podz3jpg [418x518]

15 czerwca 2018 za pozyskane środki z akcji przeprowadzonych przez Szkolne Koło „Caritas” została zorganizowana wycieczka do Zamościa dla dzieci z rodzin potrzebujących, wzorowych uczniów oraz  członków koła. Dzieci zwiedziły Bastion VII, rynek i zoo.

zamoscjpg [300x169]