Dzisiaj – 27 września - zostaliśmy zaproszeni do klasy II na pierwszą wspólną lekcję rozpoczynającą CYKL SPOTKAŃ POŚWIĘCONYCH JESIENNYM DAROM – WARZYWOM I OWOCOM. W klasie niesamowicie pachniało warzywami, które przynieśli drugoklasiści. Było tak kolorowo, warzywnie i wesoło.

Tym razem dzieci z „Maciusiowa” przybyło bardzo wiele.

Pani Krysia chyba to przewidziała, bo przygotowała miejsca siedzące dla wszystkich.

Dzieci i świetlicowe, i drugoklasiści żywo uczestniczyli w lekcji. Po każdym pytaniu był las rąk.

Wiele zabawy i radości sprawiło dzieciom nazywanie warzyw i owoców oraz grupowanie ich.  Słuchaliśmy też pięknych wierszy o jesiennych darach i wiele ciekawych zgadywanek, mogliśmy też podziwiać spostrzegawczość, refleks i wiedzę drugoklasistów. BRAWO! To była świetna lekcja Uśmiech

DZIĘKUJEMY  Pani Krysi i jej zdolnej klasie Uśmiech

Zdjęcie