Warsztaty kwiatów z bibuły, które dzisiaj, tj. 22 kwietnia zorganizowaliśmy, również cieszyły się dużym zainteresowaniem. Na warsztaty przybyło bardzo wielu uczniów. Pani Bogusia Posiak przyszła na warsztaty z Panią Helą Kawecką. Obie Panie przyniosły naręcze pięknych, kolorowych kwiatów z bibuły. Były żółte żonkile, krokusy, kolorowe irysy, storczyki i róże.

Dzieci zgodnie ustaliły, że pierwszy kwiat, który przy pomocy obu Pań chcą zrobić – będzie róża. I choć Pani Bogusia przestrzegała, ze to nie najłatwiejszy wzór, dzieci były nieugięte.

I znów ujawnione zostały talenty i w tej dziedzinie. Obie Panie z zadowoleniem patrzyły na pracujące dzieci.

Oczywiście nie skończyło się na jednej wykonanej róży, uczestnicy wykonali bukiety  róż.

Serdecznie DZIĘKUJEMY Pani Bogusi i Pani Heli, za obecność i poprowadzenie warsztatów.