ROK SZKOLNY 2014/2015

Rodzaj

          miejsce

Uczestnik/    uczestnicy

Przygotowujący nauczyciel

Konkursy przedmiotowe

Konkurs z języka niemieckiego

laureat

Dominika Dendura

p. Wioletta Lenar

Konkursy ogólnopolskie

XXII  Ogólnopolski Mł. Konkurs Krajoznawczy (literacki) „Poznajemy ojcowiznę”

nagroda specjalna Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Magdalena Golonka, Patrycja Kapusta

Halina Zając

Konkursy wojewódzkie

 

 

 

XXII Woj. Mł. Konkurs Krajoznawczy (literacki) „Poznajemy ojcowiznę”

I miejsce

Magdalena Golonka, Patrycja Kapusta

Halina Zając

Mini piłka siatkowa -Półfinał wojewódzki

III miejsce

drużyna

Dariusz Stącel

Gimnazjada - tenis stołowy

II miejsce

Wiktoria Rut

Julia Stachiewicz

Marek Thomas

Gimnazjada -  piłka siatkowa

IV miejsce

drużyna

Marek Thomas

Podkarpacki Konkurs Piosenki Europejskiej

wyróżnienie

Natalia Adamska

Dominika Kudyba

„Młodzież zapobiega pożarom”

V miejsce

Hubert Orzechowski

Małgorzata Kozak

XIII wojewódzki konkurs plastyczny „WSPÓŁCZEŚNI RYCERZE ŚW. FLORIANA”

wyróżnienie

Amelia Telega

Małgorzata Kozak

Konkursy powiatowe/gminne

 

 

 

XIII Konkurs Ortograficzny dla klas III

II, III, IV miejsce

Jakub Lemiech

Aleksandra Flis

Szymon Haftek

Krystyna Słysz

XII Konkurs Matematyczny dla klas III

II, IV miejsce

Jakub Lemiech

Aleksandra Flis

Krystyna Słysz

Piłka mini siatkowa- powiat

I miejsce

drużyna

Dariusz Stącel

Piłka mini siatkowa - rejon

I miejsce

drużyna

Dariusz Stącel

V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska- powiat

III miejsce

drużyna

Dariusz Stącel

Zawody w piłkę nożna na festynie „zdrowo żyj – baw się z nami „
w Świętoniowej

 II miejsce

drużyna

Dariusz Stącel

I  Konkursu Tańca Amatorskich Szkolnych Zespołów Tanecznych
 „O Nagrodę Wójta Gminy Tryńcza”

II miejsce

drużyna

Dariusz Stącel

Piłka nożna

I miejsce

drużyna

Dariusz Stącel

Czwórbój lekkoatletyczny - powiat

IV miejsce

drużyna

Dariusz Stącel

Powiatowym Konkursie Wiedzy Pożarniczej

I miejsce

Hubert Orzechowski

Małgorzata

Kozak

V Turniej Orlika o Puchar Premiera Donalda Tuska – gmina

I miejsce

drużyna

Dariusz Stącel

Gimnazjada  piłka siatkowa

I miejsce-gmina

I miejsce –powiat

II miejsce - rejon

drużyna

Marek Thomas

Gimnazjada tenis stołowy

 

I miejsce-gmina

I miejsce –powiat

I miejsce - rejon

Julia Stachiewicz

Wiktoria Rut

Marek Thomas

XI Gminny Konkurs Czytania ze Zrozumieniem

II miejsce

III miejsce

Karolina Gołdasz

Mateusz Kapusta

Maria Balawender

Beata Kaniuch

X Gminny Konkurs ortograficzny dla szkół podstawowych

I miejsce

wyróżnienie

Dominika Dendura

Amelia Telega

Bernardeta Wollek

VII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski poświęcony twórczości Adama Mickiewicza

III miejsce

Barbara Pieniążek

Bernardeta Wollek

III Gminny konkurs poezji „Sławić wszystko, co polskie”

II miejsce

 

Bernardeta Wollek

Powiatowy Konkurs „Mistrz matematyki 2015”

IV miejsce

Dominika Dendura

Amelia Telega

Paweł Wojtas

Konkurs Interdyscyplinarny dla uczniów gimnazjum

II miejsce

Barbara Pieniążek

Paweł Wojtas

Halina Zając

Małgorzata Kozak

Aneta Potępa

Gminny Konkurs Plastyczny "Zwyczaje i tradycje naftowe"

1 m-ce szkoła podstawowa,

1 m-ce gimnazjum

3 m-ce gimnazjum

3 wyróżnienia

Urszula Gołdasz

Patrycja Szular

 

Marta Weselak

 

 

Konkurs Form Artystycznych Kreatywnego Recyklingu-powiatowy

I miejsce

III miejsce

Natalia Wąsacz

Kamila Dusza

Marta Weselak

Konkurs Biblioteczny na najpiękniejszą ozdobę choinkową-gminny

I miejsce

Karolina Weselak

Marta Weselak

Lekkoatletyka-gminny

I miejsce

II miejsce

 

I miejsce

II  miejsce

II miejsce

III miejsce

Mołoń Adrian- 60m

Drabik Paweł 60m,

Nakonieczny Tobiasz 1000m

Ciupa Adrian 1000

Sieńko Jakub rz. p. p.

Kurek Łukasz skok w dal

 

Dariusz Stącel

XII Gminny Konkurs „Mistrz Ortografii 2015”

I miejsce

Weronika Brzozowska

Agata Bróż

II Konkurs Piosenki Maryjnej - z papieżem śpiewamy Maryi

I miejsce

III miejsce

Lena Kawecka

Karolina Dryniak

ks. Stanisław Babiarz

Konkurs Biblijny "Nawracajmy się i wierzmy w Ewangelię"

finalistka

Dominika Dendura

ks. Stanisław Babiarz

XI Przegląd Scenicznej Twórczości Dziecięcej "Szkolne Prezentacje Artystyczne"

finalistka

Maria Dryniak

ks. Stanisław Babiarz

„Młodzież zapobiega pożarom”-gminny

I miejsce

II miejsce

III miejsce

Anita Słowik

Kacper Duliban

Hubert Orzechowski

 

Małgorzata Kozak

Programy, projekty, akcje

ü      Mistrzowie Kodowania – projekt dla uczniów gimnazjum

ü      Zachowaj trzeźwy umysł- ogólnopolska kampania na rzecz profilaktyki uzależnień

 Konkursy, przeglądy, zawody wewnątrzszkolne

ü      Szkolny Konkurs Ortograficzny klas V-VI

ü       

ü      Konkurs Krasomówczy ”Poznajemy Ojcowiznę” dla SP i Gimnazjum